De verkiesbare partijen

Het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de eilandsraad van het Openbaar Lichaam Bonaire maakt ingevolge artikel G3, vijfde lid, van de Kieswet bekend dat ten behoeve van deze verkiezing de volgende aanduidingen van politieke groeperingen zijn geregistreerd en dat de volgende personen als gemachtigden van deze groeperingen en hun plaatsvervangers zijn aangewezen:

Gemachtigde: Gilbert Antonius
Plaatsvervanger: Hubert Vis

Kandidaten op deze lijst zijn:

1. Tjin Asjoe, E.E.J. (Elvis)
2. den Heyer, N.S. (Nina)
3. Thielman, H.M. (Hennyson)
4. Coffie, D.E. (Daisy)
5. Statia, J.J. (Joselito)
6. Ellis, J.F.E. (Edison)
7. Domacassé, R.T. (Renata)
8. Pourier, C.J.J. (Carlos)
9. Look e/v de Windt, R.V.M. (Richèna)
10. Vrolijk, C.D. (Cyrill)
11. Offerman, S.S.S. (Shaina)
12. Frans, D.T.L. (David)
13. Domacassé, E.R. (Din)
14. Martes, R.G. (Rodi)
15. Gerling, R.R. (Romy)
16. Borderslee, C.J. (Chaira)
17. Casimiri, R.R.(Tio Roly)
18. Mercera, I.J. (Izaïn)
19. Rosa e/v Servania, L.C. (Lilya)
20. Janga, L.O.G. (Inho)
21. Meijer, S.H.A.S. (Sanne)
22. Cicilia, L.M. (Layo)
23. Richardson, A.E. (Eddie)
24. Melaan, D.N.E. (Davey)
25. Martines, A.R. (Ashier)
26. Pietersz e/v Simon, J.J. (Jurina)
27. Sauveur, L. (Luckner)
28. Croes, D.A. (Desirée)
29. Vis H.R., (Hubert)
30. Booi, H.S.M. (Hose)
31. Kloos, J.C. (Jan)
32. Anthony, B.F. (Fermin)
33. Leoneta, J.E.L. (Djòni)
34. Theodora, M.E. (Chon)
35. Janga, R.J. (Jan)

Gemachtigde: Clark C.A. Abraham
Plaatsvervanger: Michael J. Pieters

Kandidaten op deze lijst:

1. Abraham, C.C.A. (Clark)
2. Hellburg-Makaai, R.M. (Rolanda)
3. Crestian, D.M.D. (Dany)
4. Serberie, S.C. (Salma)
5. Dirksz, B.R. (Benito)
6. Silberie, K.S. (Kia)
7. Janga, E.F. (Elly)
8. Sint Jago, S.M.M.(Buchi)
9. Cicilia, C.E.S. (Caroline)
10. de Boer, T.N. (Tobias)
11. Anthony, A.H. (Alsi)
12. Bernabela, J.M. (Jackie)
13. Carlo, J.J. (Chinto)
14. Janga, J.J. (Kabuya)
15. Janga, N.J. (Noël)
16. Bernabela, F.R. (Rishi)
17. Seinpaal, Y.F. (Tita)
18. Adoptie, J.W.M. (Joanne)
19. Landwier, B.L. (Bernard)
20. Valerio, S.C. (Papucho)
21. Rijna, E.A.A. (Ted)
22. Paulina, E.O. (Eric)
23. Pieters, M.J. (Michael)

Gemachtigde: Jeffrey H.C. Levenstone
Plaatsvervanger: Pablo J. Kroon

Kandidaten op deze lijst:

1. Kroon, P.J. (James)
2. Bernabela, E.J. (Esther)
3. Silberie, N.F. (Gerald)
4. Sedney, R.U. (Pa)
5. Wilsoe, R.B.J. (Nolly)
6. Emer, L.H. (Gisette)
7. Domacassé, M.C. (Angelo)
8. Finies, J.V. (Gino)
9. Cornelia, C.F.M. (Neca)
10. Chirino, N.C. (Nurelle)
11. Willmore, M.J.D. (Mervin)
12. Gill, W.H. (Juni)
13. Graaf de, P. (Peter)
14. Angela Alvarado Soria, A.L. (Angela)
15. Sint Jago, D.D. (Daya)
16. Nooijer de, B.J. (Barbara)
17. Mercera, J.E. (Jason)
18. Donald Mc, E.B. (Brace)
19. Emerenciana, R.M. (Rudy)
20. Josephia, E.N. (Nununu)
21. Kabbara, I.N. (Kabbara)

Gemachtigde: Eric G. Soleana
Plaatsvervanger: Nicole F. Contreras

Kandidaten op deze lijst zijn:

1. Thodé, H.J
2. Soleana, E.G.
3. Martha, S.C.
4. Martijn, D.J.I.
5. Galluzzi-Contreras, N.F.
6. Clarenda, J.E.J.
7. Richardson, S.E.L.
8. Soleana, Q.E.
9. Leblanc, E.
10. Valerio, S.A.
11. Wout C.S., C.S.
12. Engelhardt, I.R.
13. Wijnvoord, P.J.

Kandidaat op deze lijst:
1. Santana Rodriguez, R.A. (Rafael)

Gemachtigde: Licerio I. R. Winklaar
Plaatsvervanger: Indra J. Martis

Kandidaten op deze lijst:

1. Beukenboom, R.C.M. (Robby)
2. Janga, M.S.M. (Marugia)
3. Cecilia, E.M.N. (Edsel)
4. Frans, A.C. (Audrey)
5. Winklaar, L.I.R. (Renny)
6. Jansen, M.S.M. (Brando)
7. Melaan, N.K.F. (Naty)
8. Bart, J.T. (Judy)
9. Bautista Gonzalez, K.V.D. (Koeyman)
10. Emers, A.A.(Angelique)
11. Winklaar, J.J.C. (Chipie)
12. Nicolaas, G.A.N. (Gaby)

Gemachtigde: Aljano Crispo Emerenciana
Plaatsvervanger: Rechendel Joaquin Francisco Emerenciana

Kandidaten op deze lijst:

1. Emerenciana, A.C.
2. Janga, F.M.
3. Frans, J.J.J.
4. Silie, A.G.
5. Melaan, F.S.
6. Jansen, A.A.
7. Josefa, H.F.
8. Emerenciana, R.J.F.
9. Goeloe, L.M.
10. Moreno Ramirez, H.
11. Reina, A.G.
12. Pietersz, I.N.M.
13. Lauffer, D.D.
14. Hart, L.G.

Kandidaten op deze lijst zijn:
1. Thode, S.T.R.
2. Thode, K.D.V.
3. Wout, A.A.
4. Frans, J.C.
5. Swares, R.C.
6. Cecilia, A.E.
7. Boezem, A.R.

De standpunten

Hoe denken de partijen over de belangrijke standpunten rondom de Economie, Infrastructuur, Sport, Duurzaamheid en Armoede? 

Via onderstaande video’s geven alle partijen in 30 seconden hun reactie op gegeven stellingen.